Головна сторінка » МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВИРОБИ: ВІКНА, ДВЕРІ, ПЕРЕГОРОДКИ

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВИРОБИ: ВІКНА, ДВЕРІ, ПЕРЕГОРОДКИ

Металлопластиковые изделия появились на рынке очень давно. Полихлорвинил (ПВХ) является одним из самых ранних искусственных материалов. Впервые ПВХ был получен химиком и горным инженером Анри Виктором Реньо в 1835 году. А в 1912 году начался поиск способов промышленного производства ПВХ. Немецкий конструктор Хайнц Паше в 1952 году запатентовал рамы для металлопластиковых окон при производстве с использованием ПВХ.

Безпроблемне виробництво профілів і гарантія їх високих експлуатаційних якостей була досягнута за допомогою стабілізаторів і оксиду титану (поряд з іншими добавками). З тих пір віконне виробництво постійно вдосконалюється. Розвиток технологічних процесів дозволяє металопластикових конструкцій постійно підвищувати свій функціоналізм, покращуючи комфорт і затишок.

Матеріал ПВХ на сьогоднішній день широко використовується при виробництві всіляких металопластикових конструкцій. Завдяки високій технологічності та універсальності ПВХ-профілю, що виготовляються вироби можуть бути будь-якої форми і розмірів, відкриватися в різних площинах.

Крім цього, з урахуванням останніх новинок на ринку наша компанія пропонує такі рішення, алюмінієві накладки на профіль з можливістю їх фарбування в будь-який колір по RAL, а також унікальна розробка компанії Gealan, acrylcolor, завдяки якій можливо пофарбувати ПВХ в будь-який колір.

Металлопластиковые изделия

Все це дає можливість максимально задовольнити потреби кожного клієнта.

ВПРОВАДЖЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПЛАСТИКОВИХ ВИРОБІВ ДОЗВОЛЯЄ НАМ:
  • Виготовляти до 120 — 160 одиниць в зміну
  • Мати стабільну високу якість виробів
  • Звести до мінімуму вплив людського фактора
  • Істотно скоротити штат робітників
  • Працювати одночасно з кількома профільними системами і при необхідності швидко змінювати їх без заміни ріжучого інструменту
  • Оптимізувати різання профілю і звести до мінімуму технологічні відходи

Завод «Фасад-Проект» є сертифікованим і авторизованим партнером таких компаній як: Gealan Fenster-Systeme GmbH, Аluplast, WinTech в Україні.

Scroll to Top