Головна сторінка » Про компанію

ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «Фасад-Проект» — компанія, представлена на українському ринку з 2007 року.

ТОВ «Фасад-Проект» — це не тільки потужна виробнича база повного циклу, але і команда висококваліфікованих професіоналів.

Наша компанія пропонує індивідуальні рішення для кожного окремого проекту – від великих комерційних, будівельних об'єктів до індивідуальних замовлень, надаючи повний пакет послуг – від консультування, розробки креслення, технічних розрахунків, до виробництва, монтажу і гарантійного, сервісного обслуговування виробів і конструкцій.

Основоположний принцип філософії ТОВ «Фасад-Проект» — це інноваційний підхід, безперервний розвиток і постійне вдосконалення. Одна з цілей нашої компанії – розвиток інноваційних продуктів у сфері будівництва і архітектури України.

Ми бачимо свою місію в реалізації високоякісних проектів, здатних бути ідеальним середовищем для проживання, роботи і дозвілля сучасних людей, тому «йдемо в ногу з новими технологіями, ідеальними конструкторськими рішеннями, орієнтуємося на вимоги клієнтів і ринку.

Для збереження високої якості продукції ТОВ «Фасад-Проект» постійно інвестує у виробниче та програмне обладнання, велика увага приділяється підвищенню кваліфікації персоналу. Ми запрошуємо фахівців для навчання персоналу із зарубіжних компаній-партнерів ТОВ «Фасад-Проект», але і наші співробітники регулярно виїжджають на тренінги, що проводяться цими компаніями і не тільки.

Ми також знаємо, що високі стандарти нашої роботи забезпечені не тільки інноваціями, але і багаторічним досвідом, чесною і відкритою позицією компанії по відношенню до партнерів.

Ми прагнемо до розвитку нових взаємовигідних партнерських відносин та відкриті до співпраці.

Ми завжди надавали велике значення дбайливому відношенню до природи. Компанія ТОВ «Фасад-Проект» прагне зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище. Екологічний баланс для нас пов'язаний з відповідальним підходом до відбору матеріалів, енергозбереженням, переробкою відходів, зменшенням викидів вуглецю в атмосферу.

Компанія ТОВ «Фасад-Проект» прагне використовувати сировину і комплектуючі тільки відомих і перевірених виробників, які сертифіковані не тільки в Європі(EN), але і в Україні.

Продукція, вироблена нами, може значно підвищити енергозбереження, скоротити не тільки поточні витрати, але і скоротити тепловтрати, і повернути тепло в приміщення взимку, що зменшує споживання тепла і, отже, зменшує викиди вуглецю в атмосферу.

ТОВ «Фасад-Проект» велику увагу приділяє питанню сортування та переробки відходів виробництва.

Исходя из всего вышесказанного нашу компанию ООО «Фасад-Проект» знают и ценят не только в нашей любимой Одессе, но и по всей Украине.

Ми робили і робимо, не тільки такі важливі об'єкти як:

  • Фунікулер біля Потьомкінських сходів;
  • Господарський суд на проспекті Шевченка;
  • Торговий центр «Афіна»;
  • ТЦ «Фонтан-скай» (ТРЦ «Середньофонтанський»);
  • Бізнес-центр на вулиці Грушевського;
  • «УКРСИББАНК»;
  • ІСЦ Одеської залізниці і багато інші у місті Одеса;
  • Центр культури вина Шабо;
  • ТЦ «Рів'єра» в селі Фонтанка Одеської області;
  • Бізнес-центр в Чорноморську і так далі;

Ми також беремо активну участь і в реставрації старого житлового фонду (школа на вулиці Старопортофранківській 32 р. Одеса), і в сучасній забудові міста житловими комплексами, остекляя і роблячи фасади, даруючи, світло, тепло і радість у Ваші оселі.

Scroll to Top