Головна сторінка » НЕТИПОВІ АРХІТЕКТУРНІ РІШЕННЯ. АЛЮМІНІЄВІ АРХІТЕКТУРНІ РІШЕННЯ KLEIDCO

НЕТИПОВІ АРХІТЕКТУРНІ РІШЕННЯ. АЛЮМІНІЄВІ АРХІТЕКТУРНІ РІШЕННЯ KLEIDCO

Kleidco висококваліфікована професійна та досвідчена команда людей у сфері проектування та надання комплексних послуг з ексклюзивних алюмінієвих конструкційних рішень.

Місія Kleidco – це не тільки стандартні віконні, дверні та фасадні системи, а розробка нетипових ексклюзивних проектів і рішень по кожному об'єкту. Таким чином, з системами Kleidco інженерні вишукування та архітектурні мрії легко перетворюються в реальні об'єкти.

Вироблені Kleidco системи використовуються в проектах для готельного, торговельного та житлового сегментів будівництва, також є кращими для об'єктів охорони здоров'я та освіти, громадських проектів.

Kleidco має своє бачення, відмінне від конкурентів, і певну місію на ринку будівництва та архітектури, а саме, розробка унікальних нетипових ефективних рішень.

Компанія створює неординарні об'єкти на основі індивідуального дизайну.

Нетиповые алюминиевые архитектурные решения
Таким чином, Kleidco не просто пропонує високоякісні алюмінієві системи, а проектує і виробляє найбільш підходящі і економічно вигідні рішення для забудовників і архітекторів.

Рекомендовані рішення та системи для об'єктів покриваються гарантією від Kleidco.

Вся продукція, така як, вікна та двері, розсувні і навісні конструкції і фасади, протестовані згідно з вимогами європейських норм і сертифіковані(EN) відповідними акредитованими лабораторіями.

Для забезпечення найкращої якості, не тільки у виробництві, але й встановлення систем індивідуального проектування, Kleidco здійснює навчання персоналу, з подальшим наглядом за проведенням робіт по монтажу.

Наша компанія, як партнер компанії Kleidco, надає своїм клієнтам послуги, починаючи від проектування, виробництва, і закінчуючи монтажем, високоякісних алюмінієвих систем широкого спектру застосування.

Нетиповые алюминиевые архитектурные решения
Надаються послуги ТОВ «Фасад-Проект» в партнерстві з компанією Kleidco:
 • Надання розрахунку на основі завдання замовника
 • Рекомендації по підбору систем
 • Деталізація проектних рішень
 • Деталізація по системам
 • Створення специфікацій
 • Консультування
 • Розробка і підтримка індивідуальних рішень за проектами
 • Технічні розрахунки

Алюмінієві рішення від компанії KLEIDCO:

 • СЛАЙДИНГОВЫЕ СИСТЕМИ (включаючи нову SmartSlide)
 • ФАСАДНІ СИСТЕМИ ТА СВІТЛОПРОЗОРІ ДАХИ
 • ПАРАЛЕЛЬНІ ВІКОННИЦІ / ПАРАЛЕЛЬНО-ЗСУВНІ СИСТЕМА
 • РОЗКЛАДНІ ВІКОННИЦІ / РОЗСУВНА СКЛАДАЄТЬСЯ РОЛИКОВА СИСТЕМА
 • COTTA АЛЮМІНІЄВА / САЙДИНГ СИСТЕМА
 • DOGALWOOD / ШПОН НА АЛЮМІНІЄВОМУ ПРОФІЛІ

ВІКОННІ ТА ДВЕРНІ СИСТЕМИ (включаючи 65-hv, 70-bv з прихованими стулками і система Slim)

Система ICON 65 HV — це високоефективна тепла віконна серія з прихованою стулкою (ілюзія відсутності стулки).

Система ICON 70 BV створює ілюзію відсутності стулки, завдяки вставлення склопакета в профіль стулки.

Система SLIM 82-Т — тепла серія є однією з найбільш тонких, володіє мінімальною видимою шириною рами і стулки, в поєднанні з широкими прорізами скління.

Слайдинговая система SMART SLIDE об'єднує переваги економії простору властивого розсувних систем та високої технологічності вікна. Завдяки високим характеристикам герметичності, водонепроникності, стійкості до вітрового навантаження, ця зсувні система може бути легко використана навіть у висотних будівлях.

Нетиповые алюминиевые архитектурные решения

Уніфіковані фасадні системи USG 80 K/V/S – це інноваційна система фасадів, яка спеціально розроблена для висотних будівель. Модулі фасаду виготовляються на заводі і встановлюються на об'єкті за більш короткий час без будівельних лісів. Доступні різні варіанти скління: структурний, напівструктурне і з кришкою; можливі будь-які типи відкривання.

Світлопрозорі дахи SKY 52-60-90 K/V/S – системи SKY пропонують рішення для покриття просторів великої площі, шляхом складання профілів системи як за сталевий підконструкції, так і по профільованому алюмінію. Можливі будь-які варіанти скління: структурний, напівструктурне і з кришкою. У системі передбачені технічні рішення для димовиведення, вентиляції, дренажні канали.

Нетиповые алюминиевые архитектурные решения

СОТТА — це облицювальний матеріал, як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Може використовуватися в облицюванні склепінь, парапетів і сліпих зон фасадів будь-яких архітектурних форм. Cotta володіє всіма перевагами алюмінію: не іржавіє, легка, міцна і дуже довговічна, огнеустойчива.

Система DOGALWOOD — це нанесення на алюміній натурального деревного покриття. Це екологічно чистий і інноваційний продукт. Метою його створення є, не тільки прагнення передати природний вигляд і текстуру деревини, але й уникнути недоліків 100% масиву дерева: деформації, розтріскування і набухання з часом.

Нетиповые алюминиевые архитектурные решения
Нетиповые алюминиевые архитектурные решения
Нетиповые алюминиевые архитектурные решения
Scroll to Top