Головна сторінка » ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ

ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ

Архітектура XXI століття — це цікаві, яскраві, іноді спірні будівлі, втілені з використанням сучасних матеріалів. Різноманітність об'єктів сучасної архітектури демонструє як найсвітліші тенденції її розвитку, поєднуючи традиції класики з використанням передових будівельних технологій, так і футуристичні архітектурні форми, які прагнуть вгору і вимагають нових матеріалів — легких, міцних, пластичних, технічно досконалих.

Навісні вентильовані фасади -захисно-декоративна конструкція, що складається з подоблицовочной системи, утеплювач, вітро-паробар'єра, повітряного прошарку, облицювального матеріалу, кріпильних елементів. В якості облицювання можуть виступати алюмінієві композитні панелі, керамограніт, натуральний камінь, фіброцемент, профільований лист.

Вентилируемые фасады
Переваги таких фасадів:
  • можливість найсміливіших архітектурних фантазій;
  • приховування дефектів стін;
  • пожежна безпека;
  • високі експлуатаційні властивості;
  • стійкість до температурних коливань;
  • легкість в обслуговуванні.

Алюмінієві композитні панелі SARAYBOND FR Standart і ALUFACE FR Premium Class виготовляються з високоякісних компонентів з використанням передових технологій. Широка кольорова палітра, а також фарбування алюмінієвих композитних панелей, в тон за бажанням замовника, відкриває перед Вами необмежений діапазон можливостей.

ЗАВОД «ФАСАД-ПРОЕКТ» ЗДІЙСНЮЄ:

  • Виробництво алюмінієво-композитних фасадних касет (АКФК)
  • Розкрій і фрезерування алюмінієвих композитних панелей
  • Монтаж вентильованих фасадів будівель і споруд
  • Виготовлення зовнішньої реклами, об'ємні букви
Таким чином, нашим заводом здійснює повний цикл робіт, починаючи з проектування, постачання матеріалів, монтажних робіт, завершуючи процес здачею об'єкта в експлуатацію.

Наше виробництво оснащене автоматичною центром розкрою SIEMENS AG Metals & Automation.

Це забезпечує отримання точного горизонтально-вертикального різання, що дозволяє виключити непаралельність ліній, які можуть бути помітними при виробництві касет і облицюванні ними фасадів. Центр розкрою, керований спеціалізованим комп'ютерним ПО, забезпечує ідеальне якість, швидкість і точність фрезерування панелей, що необхідно при значних обсягах випуску продукції. Дозволяє виконувати прямі і криволінійні рези, що здійснює розкрій технологічно складних просторових форм. Для цього достатньо ввести в комп'ютер креслення конструкції в 2D або 3D і центр сам визначить найбільш оптимальний розкрій композиту, запрограмує всі необхідні операції і здійснить розкрій.

Scroll to Top