Головна сторінка » БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ

БЕЗРАМНЕ СКЛІННЯ. ОГОРОДЖУВАЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ. СИСТЕМИ ВЕРТИКАЛЬНО-ЗСУВНІ «ГІЛЬЙОТИНА». ПРОТИВОВЕТРОВЫЕ СИСТЕМИ. СКЛЯНІ КОЗИРКИ. СИСТЕМИ РОЗСУВНИХ ДАХІВ.

Безрамне скління – це краса і простір без меж. У системах безрамного скління використовується загартоване скло 8 або 10мм. Безрамний варіант скління перетворить Вашу терасу, балкон, лоджію, альтанку в улюблене місце відпочинку з панорамним видом. В залежності від побажань клієнта, ми можемо запропонувати різні варіанти скління.

Системи можуть бути:

Слайдинговые
(паралельно-розсувні)

Стулки рухаються паралельно один одному, спираючись на нижній профіль, і при відкриванні отвору Ви пересуває тільки першу стулку, інші переносяться автоматично.

Поворотно-розсувні

Стулки переміщаються по двох рейках, розташованим вгорі і внизу отвору, відкриваючись стулки складаються по сторонах прорізу або з одного боку. Система підходить для отвору будь-якої форми, висотою до 2500мм. Між стулками встановлюються силіконові і магнітні ущільнювачі, що надійно захищає від вітру, снігу і дощу. Система може бути оснащена з енергозберігаючими склопакетами і тонованими стеклами. Ця ж система, злегка видозмінена, може бути використана для скління терас, літніх майданчиків кафе, ресторанів з висотою порогу 20мм.

Безрамное остекление

Система може бути і без нижнього профілю (стулки переміщаються тільки по верхній рейці за допомогою посилених роликів) і оснащена паркуванням – може бути використана як для терас, кафе, ресторанів, так і для відділення площ у торгових центрах.

Наші фахівці запропонують той варіант скління, який найбільше підійде Вам, а також буде відповідати поставленої технічної задачі і заявленому дизайну.
Система вертикально-зсувний(розсувна) або «Гільйотина»

Може бути моторизованого і ручного управління. Можливо кілька стулок 2, 3, 4 рухаються в горизонтальній площині, що дозволяє регулювати приплив повітря. Пересуватися можуть як окрема стулка, так і всі одночасно. Передбачені заповнення як загартованим склом, так і склопакетом. Система призначена для скління сезонних майданчиків ресторанів, кафе, барів, а також для веранд, терас приватних будинків. Максимальна ширина стулки 3000мм, висота до 1000мм. По висоті вся конструкція з декількох стулок може бути до 3200мм. Нижня стулка завжди статична, тому система в повністю відкритому положенні, вже має функцію огорожі приміщення .

Система «Гільйотина» надійно захищає від вітру, дощу і снігу завдяки багаторівневій системі ущільнення.

Противоветровая кінетична система

Ця система призначена для сезонних відкритих майданчиків ресторанів, кафе; балконів, терас, басейнів. Система складається з двох стулок або панелей. Висота конструкції в закритому стані 1100мм. Друга панель легким натисненням руки піднімається до 1900мм, таким же натисненням опускається вниз.

Противоветровая стаціонарна система

Ця система призначена для приватних будинків, сезонних майданчиків кафе, ресторанів. Може бути використана і в якості огорожі. Система може бути повністю закритою, зі спеціальними горизонтальними профілями, так і на половину закритій профілями і на половину склом.

Системи складних, розсувних дахів і навісів

Для ресторанів, кафе, приватних терас пропонуються системи складних, розсувних дахів і навісів.

Вони можуть бути:

  • тканинні (зсуваються по типу гармошки)
  • скляні (слайдинговые)
  • алюмінієві (рухаються по типу жалюзі).

Будь-який дах на Ваш вибір.

Скляні козирки

Скляні козирки – це краса, простий, лаконічний і стильний дизайн, не «нагружаюче» фасад будівлі, надійність конструкції, захищеність від зовнішніх навантажень і негоди.

Огороджувальні конструкції

Сучасний дизайн припускає наявність в будівлях як відкритих зовнішніх майданчиків (балкони, тераси), так і вільних просторів всередині будівель, які вимагають огородження. У комерційних об'єктах це як огородження атріумів, рівнів і поверхів, так і зон переходу між ними, сходові марші, зон біля ескалаторів, ліфтових зон.

Необхідність огорож таких зон повинна забезпечити безпеку перебувають там людей, а також легкість, непомітність, «легкість», міцність, оглядовість простору. Також необхідно враховувати навантаження, яке буде відчувати конструкція в процесі експлуатації. Конструкції можуть кріпитися безпосередньо до поверхні підлоги, можуть бути «утопленими» в підлогу, можуть кріпитися збоку до профілю поверхів і сходів.

Ми пропонуємо, огорожі зі скла, перила з алюмінію і нержавіючої сталі, в яких також можуть бути використані скляні вставки. Ці конструкції не тільки виконують функцію безпеки, але також витончені, стильні і красиві.

Наші фахівці підберуть Вам саме той варіант конструкцій, який потрібен і який буде відповідати поставленої технічної задачі і заявленому дизайну.

Scroll to Top