Головна сторінка » СКЛОПАКЕТИ

СКЛОПАКЕТИ

У виробництві склопакетів використовується скло відомих заводів таких як Гомельстекло білоруського склозаводу, Asahi Glass Co(AGC) японського скляного заводу, розташованого в місті Клин(Росія), Guardian Glass Co американського виробника з заводом в місті Рязань(Росія), Pilkington російського виробництва, комплектуючі виробництва Італії, Туреччини.

Прагнучи задовольнити бажання найвимогливіших клієнтів, ми здійснюємо виробництво не тільки стандартних склопакетів, але і склопакетів відповідають індивідуальним вимогам замовника.

Сучасне обладнання, висока організація процесу виробництва та постійний контроль якості – все це є гарантією високого рівня випускаються склопакетів ТОВ «Фасад-Проект».

Стеклопакеты
ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ СПЕКТР СКЛОПАКЕТІВ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ВСЕБІЧНІ ЗАПИТИ УКРАЇНСЬКОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ:
  • Склопакети загальнобудівельного призначення – є універсальною базовою конструкцією.
  • Склопакети мультифункціональні — це склопакети з підвищеними теплозахисними властивостями, в конструкції яких застосовані скла з низькоемісійним покриттям.
  • Склопакети сонцезахисні.
  • Склопакети шумозахисні. Звукоізолюючі властивості склопакетів залежать від кількості стекол, їх товщини, а також ширини повітряного прошарку. Ламінування скла також підвищує шумоізолюючі властивості склопакетів.
  • Склопакети безпечні. Виробництво безпечних склопакетів базується на використанні в конструкції склопакетів триплексу, армованого скла і загартованого скла.

Термін виготовлення стандартних виробів (4-16-4, 4-12-4-8-4) займає від 1-го до 3-х днів. Виготовлення нестандартного склопакета і склопакета з декоративними фальш-перемичками — від 3-х до 5-ти днів

Scroll to Top